Setkání s žáky budoucích prvních ročníků

Vážení rodiče,

K zvládnutí úspěšného vstupu do studia si Vás dovolujeme pozvat na úvodní informativní schůzku s pracovníky školy.

Setkání se uskuteční v prostorách školní jídelny:

Cílem tohoto setkání je seznámit Vás se všemi možnostmi aktivního zapojení do studia i mimoškolních aktivit a také s požadavky, které budou začátkem školního roku kladeny jak na studenty, tak na Vás, jejich rodiče. (Doporučené učebnice, sešity a další pomůcky, Internet, společenské, sportovní a kulturní aktivity, ale také finanční náklady v hodnotě cca 1.000,- Kč).

 IT obory – ve středu 17. 5. 2017  od 17,00 hodin

Auto obory – ve čtvrtek 18. 5. 2017  od 17,00 hodin

 

ISIC KARTY

Na naší škole je ISIC karta povinnou výbavou každého studenta. Používá se ve školní jídelně pro objednávání a výdej obědů, dále pro kopírování a tisk na síťových tiskárnách, apod. Mimo jiné karta přináší studentovi řadu slev a výhod (více na www.isic.cz).

Výroba této karty stojí 290,- Kč, prodloužení na každý další školní rok stojí 180,- Kč (to již není povinné).

Kartu si můžete nechat vyrobit na tomto setkání, případně první týden v září. Fotografování bude probíhat v prostorách jídelny mezi 16:30-16:55 a 18:00-18:45. Na místě je nutné uhradit 290,- Kč, student bude vyfotografován a následně bude karta dána do výroby. Vyrobená karta bude předána studentům během prvních školních dnů třídním učitelem.