Zaměstnanci

Ředitel

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Vorel Milan (Vrl)N213242456101

Statutární zástupce ředitele

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Mareš Josef (Mar)N216242456106

Učitel

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Asali Lucie (Asa)S202242456120
Bauer Vladislav (Bau)S003242456147
Bessisso Sylva (Bss)N202242456132
Boušová Danuše (Bou)N118242456109
Brož Jan (Brž)N304242456149
Čapková Jaroslava (Čap)N117242456130
Dologhová Zuzana (Dlg)S212242456124
Frydryšek Miroslav (Fry)S202242456120
Hampacher Pavel (Hmp)S111242456142
Hladíková Darina (Hla)S002242456151
Hrádková Hana (Hrá)N103242456134
Chlebeček Zdeněk (Chle)N317242456148
Chvátal Ivan (Chvá)S114242456143
Janýr Pavel (Jan)N317242456148
Kalenská Hana (Kal)S213242456125
Kolda Pavel (Kld)S102242456140
Kolouchová Gabriela (Kol)S213242456125
Kopecká Monika (Kop)N202242456132
Kotšmídová Zdeňka (Ktš)S212242456124
Lachnittová Hana (Lach)N202242456132
Limberská Klára (Lim)N103242456134
Machač Pavel (Mač)S114242456143
Mašatová Eleni (Mšt)N117242456130
Meloun Vít (Mel)S111242456142
Musel Ladislav (Mus)N303242456129
Novák Kamil (Nov)S206242456122
Pavelková Kristina (Pav)S104242456141
Pöllner David (Pöl)N104242456135
Prosková Monika (Pro)N105242456144
Rapant Miroslav (Rap)S206242456122
Rokošová Tereza (Rok)N104242456135
Rychtecký Kamil (Rte)S206242456122
Sixtová Helena (Six)N204242456133
Sojková Olga (Soj)N103242456134
Svačina Ondřej (Sva)N303242456129
Šídlová Jana (Šíd)N105242456144
Šteiner Jozef (Šte)N304242456149
Tišerová Dagmar (Tiš)N118242456109
Urban Pavel (Urb)S006242456145
Valešová Lýdie (Val)S002242456151
Vondrák Karel (Von)S204242456121
Žďárská Renata (Žďá)N204242456133
Železová Pavla (Žel)N203242456127

Autoškola

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Kamerer Marek (Kam)N315242456146
Šimůnek Tomáš (Šmn)N315242456146

Domov mládeže

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Hrnčířová Nikola ()DM242456191
Hrzalová Zuzana (Hrz)DM242456181
Stankuš Michal ()DM242456191
Šnýdr Miroslav (Šný)DM242456191
Tesárková Vladimíra ()DM242456191
Vorlová Adriana ()DM242456191

EU

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Alferyová Magdaléna (Alf)N217242456167
Kleinová Petruše (Kle)S324242456165
Martincová Andrea ()S325242456165
Slavíková Monika ()S325242456165

Jídelna

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Kapounková Martina (Kap)ŠJ242456166
Léblová Petra ()ŠJ242456166
Léblová Vlasta (Léb)ŠJ242456166
Vesecká Veronika ()ŠJ242456166

Knihovna

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Harmathová Michaela (Hrm)S017242456116

OP-2

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Andruš Michal (And)242456199
Havlíček Tomáš (Hav)242456199
Hercok Tomáš (Her)242456199
Kuchta Martin (Kuch)242456199
Kutílková Irina ()242456199
Měřička Jiří ()242456199
Růžička Jaroslav (Růž)N214242456153
Voctářová Marta ()242456199
Žofák Luděk (Žof)242456199
Žoha Jaroslav (Žoh)242456199

OP-4

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Bálint Peter (Blt)242456199
Černá Božena (Čer)242456191
Dvořák Miroslav (Dvo)242456191
Chvojka Zdeněk (Chvo)242456193
Körber Roman (Kör)242456192
Matičková Zuzana (Mti)242456191
Peták Jaroslav ()242456191
Pleskot Martin (Ple)242456191
Silaev Petro (Sil)242456193
Suchý Miroslav (Such)242456191
Šedivý Jan ()242456193
Truhlářová Romana (Tru)242456195
Vacek Jan (Vac)242456191
Vyskočil Vladimír (Vys)242456192

OP-5 Desná

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Donth Milan ()
Šipošová Dagmar ()723079481

Personální oddělení

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Palásková Kateřina (Pal)N218242456119

Sekretariát

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Božková Jana ()N213242456101

Správa budov

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Malý Jaroslav (Mal)S326242456164

Správce sítě

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Kněžourek Michal (Kně)N302242456128
Sixta Roman (Rsx)N318242456114

Správce WWW

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Hertl Jan (Her)N302242456128

Středisko služeb školám

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Bortová Božena (Bor)S322242456178
Dvořáková Eva (Dvá)S318242456174
Kadeřávková Hana (Kad)S303242456175
Norská Eliška ()S319242456175
Radimská Eva ()S318242456173

Studijní oddělení

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Kricnerová Slavomíra ()N219242456105

Učitel a výchovný poradce

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Marešová Milena (Maá)S005242456138

Údržba

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Ernst Ervín (Ern)N001242456136

Úklid

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Brabcová Vladimíra (Brab)
Hornáková Barbora (Hrn)
Chládková Jana (Chlá)
Kahounová Alenka (Kah)
Píchová Andrea (Pích)
Reichmannová Zdeňka (Rei)
Staňková Hana (StH)

Vrátnice

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Kadeřábková Vlasta (Kab)N002242456100
Malý Petr ()N002242 456 100

Výchovný poradce

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Dologhová Zuzana (Dlg)S212242456124

Zástupce ředitele EU

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Binarová Zuzana (Bin)S327242456161

Zástupce ředitele OV

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Neubauer František (Neu)N214242456152

Zástupce ředitele TV

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Hampejsová Věra (Ham)N318242456115
Husák Stanislav (Hus)S102242456140