Recenze školy

Rád bych ve zkratce zmínil mou práci, jak jste se ptal a třeba to i pomůže nějak škole v nějakých statistikách. Po škole jsem měl problém sehnat práci, ale jak jste už zmínil, tak teď je velká poptávka po lidech v oblasti IT. S tím naprosto souhlasím všude je nedostatek lidí. Po škole jsem nastoupil na pozici Webmaster Junior ale z hlediska firmy to bylo vše dohromady, html, css, jQuery, PHP, grafika, office… Škola mě připravila dobře, protože jsem měl velký přehled o všech oblastech. Po 2 letech jsem povýšil na Webmastera Specialistu. V listopadu minulého roku jsem se rozhodl jít vlastní cestou a dal jsem výpověď. Teď od února funguju jako OSVČ, protože jsem dokázal získat dostatek klientů z různých oborů a ti mi plnohodnotně nahrazují HPP. Aktuálně se snažím rozjet prozatím svou značku PP možná z toho časem bude firma, ale zatím nikam nepospíchám.

K samostatnému DOD:

V první řadě Vám děkuji. Velmi jste nás zaujal tím, co nyní škola nově nabízí. Prezentace byla super i projev jako vždy. Hodně mě překvapilo, kam se škola posunula. Vidím hodně velký pokrok hlavně z hlediska technologie. Jestli vše, co jste řekl během přednášky je pravda, tak věřím že brzy bude SŠAI nejlepší, jak sami uvádíte 😊. Osobně školu doporučuji a po dnešku i nadále budu viz dva Vaši nový studenti, kteří letos nastoupili na IT obor.

Rád jsem Vás viděl a přeji Vám jen to nejlepší do budoucna!

Tomáš V.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dobrý den.

Chtěli bychom poděkovat za uvolnění Jakuba k nám do školy. Velmi nám pomohl s aktivitami před vánoci a navíc jsme si mohli udělat představu, zda naše škola připravuje budoucí studenty tak, jak bychom si představovali. Podle prezentace a osobních informací, které nám a našim žákům 8. a 9. třídy Jakub předal, je naše směřování výuky celkem správné a je pro nás motivací každá taková zpětná vazba.

Děkujeme a doufáme, že Jakub J. bude nejen vzorným reprezentantem naší školy, ale že bude vzorným reprezentantem vaší školy, tak jako dnes byl u nás.

Martin G
ZŠ Jablonec nad Nisou – Rýnovice

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dobrý den,

ve dnech 23 – 26.10.2017 jsem měl ve vašich dílnách auto Hyundai IX20 na přípravu a realizaci TK .Později se ukázalo,že je nutná oprava.
S přístupem servisu jsem byl opravdu spokojen. Přístup byl nejen profesionální, ale i velmi citlivý. Velmi bych chtěl poděkovat pí.Truhlářové se kterou jsem vše vyřizoval.
Jsem naprosto spokojen a určitě váš servis doporučím svým přátelům. Já osobně jiný servis již nenavštívím.

Ještě jednou moc děkuji.
S pozdravem Václav P.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Vážený pane řediteli,

v minulých dnech jsem na vaší škole pilotoval v rámci projektu „Zlín: ideální průmyslové město“ vzdělávací námět „Proměny postavení ženy ve 20. století“. Velmi příjemně mě překvapily výkony studentů I3.A. Studenti pracovali velmi soustředěně a prokázali velkou schopnost historické analýzy i interpretace. Díky své praxi lektora a didaktika dějepisu jsem už před časem došel k závěru, že výuka na středních odborných školách je často inovativnější, efektivnější a kreativnější, než je tomu na gymnáziích, které jsou často svázány konzervativním lpěním na konceptech z předminulého století. Návštěva vaší školy mi to opět potvrdila. Nepochybně je to i zásluha paní učitelky Hany H, která tuto pilotáž prováděla. Chtěl bych je tedy všechny touto cestou pochválit a vám poblahopřát za takové studenty i učitele.
S pozdravem
Jaroslav P.
oddělení základního a aplikovaného výzkumu
Národní technické muzeum