Praxe žáků auto

Praxe žáků AUTO

Seznam firem, se kterými má SŠAI uzavřenou smlouvu pro praktickou výuku žáků autooborů

Ev. číslo Servis Kontaktní osoba e-mail
telefon
Internetové stránky servisu Mapa Obor
1 HAVEX auto s.r.o Lucie Peterová lucie.peterova@aboservis.cz
734 526 588
www.havex.cz Mapa MO, KAR, ATS
3 AUTO JAROV Jan Smejkal smejkal@autojarov.cz
604 299 466
www.autojarov.cz Mapa MO, LKS, KAR, ATS
5 CarTec Praha s.r.o. Tomáš Němeček nemecek@cartecpraha.cz
274 811 109, 739 453 002
www.cartecpraha.cz Mapa MO, LKS, KAR, ATS
8 Frolík a Rataj Jaroslav Niebauer jniebauer@fordfar.cz
777 318 228
www.fordfar.cz/kontakt/ Mapa MO, KAR, ATS
10 AB Auto Brejla s.r.o. Radek Pečenka pecenka@auto-brejla.cz
606 151 360
www.auto-brejla.cz Mapa MO, LKS, KAR, ATS
26 Kopecký s.r.o. Filip Zdobinský filip.zdobinsky@auto-kopecky.cz
724 942 008
www.auto-kopecky.cz Mapa MO, LKS, KAR, ATS

34 Přeros a Švorc Vladimír Aišmann aismann@prerost-svorc.cz
724 369 635
www.prerost-svorc.cz Mapa MO, LKS, KAR, ATS

61 AUTO POLY Jaroslava Tůmová tumova@auto-poly.cz 
266 311 610, 605 755 775
www.auto-poly.cz Mapa MO, KAR, ATS
76 AUTO-STAIGER CZ a.s. Martin Sládek m.sladek@auto-staiger.cz
271009111, 602 245 288
www.auto-staiger.cz Mapa MO, ATS

125 DONOR SERVIS Michal Dobeš cundrs@volny.cz
777 720 974
www.donorservis.cz Mapa MO, ATS
150 Hyundai Centrum Praha s.r.o. Otakar Borek otakar.borek@hyundaipraha.cz
281 040 048, 602 317 973
centrumpraha.hyundai.cz Mapa MO, LKS, KAR, ATS
153 PODBABA Antonín Nahodil nahodil@autopodbaba.cz
602 321 813
www.autopodbaba.cz Mapa MO, LKS, KAR, ATS
164 Autosalon Klokočka Centrum a.s. Jindřich Adelt jindrich.adelt@klokocka.cz
602 278 825
www.klokocka.cz Mapa MO, LKS, KAR, ATS
Tomáš Volf tomas.volf@klokocka.cz
602 282 670
220 Auto Průhonice a.s. Lukáš Daněk danek@autopruhonice.com
724 905 839, 602177357
www.autopruhonice.com Mapa MO, LKS, ATS
236 MAN Truck & Bus Czech Republic, s.r.o. Josef Kut josef.kut@man.eu
736 620 161
www.mantruckandbus.cz Mapa MO, ATS
252 Auto – Pilař s.r.o. Monika Schulzová monika.schulzova@auto-pilar.cz
725 960 293
www.auto-pilar.cz/renault Mapa MO, ATS
253 TUKAS Š Ing. Jiří Kocmánek jiri-kocmanek@vw.tukas.cz
606 688 230
www.tukas.cz Mapa MO, ATS
TUKAS VW Karel Spěváček karel-spevacek@tukas.cz
724 088 580
258 KS AUTOSERVIS Petr Krušina ks.autoservis@seznam.cz
775 336 550
www.ksautoservis.com Mapa MO, ATS
270 Pyramida Průhonice s.r.o. Jaroslav Maňas jaroslav.manas@pyramidapruhonice.cz
267184730-34
www.pyramidapruhonice.cz Mapa
271 Porsche Praha-Smíchov Josef Beran josen.beran@porsche.cz
257107213
www.porsche-smichov.cz Mapa MO, ATS
Karel Koll karel.koll@porsche.cz
257 107 240, 724 844 676
MO, ATS
Stanislav Lank stanislav.lank@porsche.cz
257 107 142, 724 844 684
LKS
273 Porsche Praha-Prosek Hana Rynešová hana.rynesova@porsche.cz
286 001 711
www.porsche-prosek.cz Mapa MO, LKS, KAR, ATS
274 JÍŠA s.r.o. Iveta Borovičková borovickova@jisa.cz
602334187, 284820857
www.jisa.cz Mapa
305 Tukas ČSAO, a.s. Josef Nesvačil josef.nesvacil@csao.cz
272704650, 602 453 263
www.csao.cz Mapa MO, KAR, ATS
315 TAJM, s.r.o. Antonín Tikovský 731 440 033
antonintikovsky@seznam.cz
&nbsp &nbsp
317 RENOCAR, a.s. Jaroslav Váňa 602 161 187
jan.svacha@renocar.cz
www.renocar.cz Mapa MO, LKS, KAR, ATS
318 Petr Marek – Autoservis Petr Marek 603 373 400
petr@blahamarek.cz
www.blahamarek.cz/ Mapa ATS
320 Hoffmann & Žižák Pavel Preclík 606 764 226
preclik@hoffmann-zizak.cz
www.hoffmann-zizak.cz Mapa MO, ATS
321 Auto Kout Centrum spol. s r.o. Miroslav Kout 602 328 741
miroslav.kout@autokout.cz
www.autokout.cz Mapa MO, LKS, ATS
323 CAR HOUSE s r.o. Václav Pospíchal 725 958 183
servis@carh.cz
www.carhousegroup.cz Mapa MO
324 LIGHT CARS s r.o. Michal Lehký 603 830 286
lehkymichal@volny.cz
www.lightcars-cz.webnode.cz/ Mapa MO
328 Auto Palace Spořilov s.r.o. Vladimír Stehlík 724 368 414
stehlik.vladimir@autopalace.cz
www.autopalace-sporilov.cz Mapa MO, LKS, KAR, ATS
329 Technologi – Praha s r.o. David Maršál 776 109 119
servis@technologi.cz
www.autopalace-sporilov.cz Mapa ATS
330 BENO Říčany s.r.o. Tomáš Čada 725 029 899
cada@benoricany.cz
www.skoda-auto.cz/dealers/beno-ricany/homepage/ Mapa MO
331 IMOFA, spol. s r.o. Lukáš Havlas 731 156 802
havlas@imofa.cz
www.imofa.cz Mapa MO
332 DW Servis s r.o. Daniel Wimmer 272 660 417
dwservis@gmail.cz
www.dwservis.cz Mapa MO
333 Euro KZ Cars s r.o. Zdeněk Kučera 608 278 038
kr.autolaky@email.cz
Mapa MO
334 Autoservis Miroslav Dyškant Miroslav Dyškant 603 152 806
MDyskant@seznam.cz
autoservisdyskantricany.webmium.com Mapa MO
335 SRBA Servis s.r.o. Jiří Kožíšek 606 630 006
jkozisek@srba.cz
www.srba.cz Mapa MO
336 Auto Veleslavín Car s.r.o. Ing. Miroslav Hroník 235 366 551
hronik@avcar.cz
www.avcar.cz Mapa MO, ATS
337 AUTOGOLDCAR a.s. Ladislav Radiměřský 722 558 626
radimersky@autogoldcar.cz
www.autogoldcar.cz Mapa MO, LKS, KAR, ATS
338 Torera s r.o. Tomáš Brejcha 608 943 100
brejcha@torera.cz
www.torera.cz Mapa LKS
339 Color Basic s r.o. Michal Černý 774 960 519
cernycolor@gmail.cz
www.colorbasic.cz Mapa LKS
340 Emil Frey ČR, s.r.o. Jan Šebor 602 279 506
jan.sebor@emilfrey.cz
www.emilfrey.cz Mapa MO, ATS
341 Autoservis Vobořil Milan Milan Vobořil 603 279 506
milan@autovoboril.cz
www.autovoboril.cz/ Mapa MO, LKS, KAR, ATS