Zaměstnanci

Ředitel

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Vorel Milan (Vrl)N213242456101

Statutární zástupce ředitele

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Hampejsová Věra (Ham)N318242456115

Učitel

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Bessisso Sylva (Bss)N202242456132
Bořil Jiří ()S106242456122
Boušová Danuše (Bou)N118242456109
Čapková Jaroslava (Čap)N117242456130
Černá Andrea ()N104242456135
Dologhová Zuzana (Dlg)S212242456124
Frydryšek Miroslav (Fry)S202242456120
Hampacher Pavel (Hmp)S111242456142
Henklová Bohumila (Hen)N104242456135
Hladíková Darina (Hla)S213242456125
Hrádková Hana (Hrá)N103242456134
Husák Stanislav (Hus)S102242456140
Chladil Karel ()S002242456151
Chlebeček Zdeněk (Chle)N317242456148
Chvátal Ivan (Chvá)S104242456141
Janýr Pavel (Jan)N317242456148
Kalenská Hana (Kal)S213242456125
Kolda Pavel (Kld)S102242456140
Kopecká Monika (Kop)N202242456132
Kotšmídová Zdeňka (Ktš)S212242456124
Kučera Radovan (Kuč)S204242456121
Kukuczka Marcel ()S002242456151
Lachnittová Hana (Lach)N202242456132
Limberská Klára (Lim)N103242456134
Machač Pavel (Mač)S114242456143
Marešová Milena (Maá)S005242456138
Mašatová Eleni (Mšt)N117242456130
Meloun Vít (Mel)S111242456142
Musel Ladislav (Mus)N303242456129
Podzimek Jan ()N304242456149
Prosková Monika (Pro)N105242456144
Rapant Miroslav (Rap)S206242456122
Růžičková Helena ()N203242456133
Rychlíková Lenka (Rych)S202242456120
Rychtecký Kamil (Rte)S206242456122
Sojková Olga (Soj)N103242456134
Studená Lucia ()N104242456135
Svačina Ondřej (Sva)N303242456129
Šareš Petr ()S006242456145
Šídlová Jana (Šíd)N105242456144
Šteiner Jozef (Šte)N304242456149
Tišerová Dagmar (Tiš)N118242456109
Urban Pavel (Urb)S006242456145
Vlasáková Andrea (Vla)S104242456141
Vondrák Karel (Von)S204242456121
Walisko Zuzana ()N203242456135
Žďárská Renata (Žďá)N204242456133
Železová Pavla (Žel)N203242456127

Autoškola

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Kamerer Marek (Kam)N314242456146
Šimůnek Tomáš (Šmn)N314242456146

Domov mládeže

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Bícová Jana ()DM242456181
Macůrek Luboš ()DM242456191
Prokešová Lena ()DM242456191
Vorlová Adriana ()DM242456191

EU

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Alferyová Magdaléna (Alf)N217242456167
Martincová Andrea ()S324242456165

Jídelna

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Brücknerová Julie ()ŠJ242456166
Halamová Martina ()ŠJ242456166
Léblová Petra ()ŠJ242456166
Léblová Vlasta (Léb)ŠJ242456166
Zavřelová Daniela ()ŠJ242456166

Knihovna

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Harmathová Michaela (Hrm)S017242456116

OP-2

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Andruš Michal (And)242456199
Havlíček Tomáš (Hav)242456199
Hercok Tomáš (Her)242456199
Kapalová Anna ()
Kuchta Martin (Kuch)242456199
Martínek Jiří ()242456199
Měřička Jiří ()242456199
Růžička Jaroslav (Růž)N214242456153
Vlachová Dana ()242456199
Vosoba Dominik ()242456199
Žofák Luděk (Žof)242456199
Žoha Jaroslav (Žoh)242456199

OP-4

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Bican Jaromír ()242456191
Černá Božena (Čer)242456191
Dvořák Miroslav (Dvo)242456191
Chvojka Zdeněk (Chvo)242456193
Körber Roman (Kör)242456192
Kutílková Irina ()
Pleskot Martin (Ple)242456191
Silaev Petro (Sil)242456193
Suchý Miroslav (Such)242456191
Trautman Martin ()242456195
Truhlářová Romana (Tru)242456195
Vacek Jan (Vac)242456191
Vyskočil Vladimír (Vys)242456192

OP-5 Desná

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Donth Milan ()
Nešněrová Dagmar ()723079481

Personální oddělení

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Palásková Kateřina (Pal)N218242456119

Sekretariát

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Božková Jana ()N213242456101

Správa budov

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Malý Jaroslav (Mal)S326242456164

Správce sítě

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Kněžourek Michal (Kně)N302242456128
Svačina Ondřej (Sva)N302242456128

Správce WWW

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Kaněra Jakub (Kan)N302242456128

Středisko služeb školám

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Bortová Božena (Bor)S322242456178
Dvořáková Eva (Dvá)S318242456174
Kadeřávková Hana (Kad)S303242456175
Norská Eliška ()S319242456175
Radimská Eva ()S318242456173

Školní poradenské pracoviště

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Dologhová Zuzana (Dlg)S212242456124
Hrádková Hana (Hrá)N103242456134
Levitová Lucie ()S207242456137
Limberská Klára (Lim)N103242456134
Marešová Milena (Maá)S005242456138

Údržba

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Ernst Ervín (Ern)N001242456136

Úklid

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Brabcová Vladimíra (Brab)
Hornáková Barbora (Hrn)
Chládková Jana (Chlá)
Kahounová Alenka (Kah)
Nováková Dagmar ()
Píchová Andrea (Pích)
Reichmannová Zdeňka (Rei)
Staňková Hana (StH)

Vedoucí technické správy

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Kočárek Zdeněk ()N216242456106

Vrátnice

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Kadeřábková Vlasta (Kab)N002242456100
Malý Petr ()N002242 456 100

Zástupce ředitele OV

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Neubauer František (Neu)N214242456152

Zástupce ředitele pro ekonomický úsek a provoz

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Binarová Zuzana (Bin)S327242456161

Zástupce ředitele pro TV

Přijmení a jménoMístnostTelefon
Brož Jan (Brž)N318242456114