Novinky

13
Dub
T1. A a T1. B v Galerii Dox

V pátek 12. dubna absolvovaly třídy T1. A s Mgr. Klárou Limberskou a T1. B s Mgr. Hanou Hrádkovou  program # Datamaze /Datové bludiště.   Žáci s lektorem diskutovali o datovém a digitálním detoxu; získali a rovnou si vyzkoušeli užitečné odkazy na webové stránky, kde najdou svou digitální stopu. V rámci přednášky si  žáci s lektorem ukázali, jak je možné se […]

03
Dub
Poděkování studentům za reprezentaci školy v soutěži Matematický klokan 2019

Zájemci měli možnost poměřit si své matematické myšlení a intuici v matematické soutěži.

29
Bře
BENEFIT PRO ŽÁKY A UČITELE: Microsoft Azure Dev Tools for Teaching

Program Microsoft Azure Dev Tools for Teaching pro žáky a zaměstnance SŠAI Weilova Naše škola je zapojena do programu Microsoft Azure Dev Tools for Teaching, v rámci něhož mohou studenti a učitelé získat ZDARMA

28
Bře
BENEFIT PRO ŽÁKY A UČITELE: Office 365

Školní licence sady Microsoft Office pro žáky a zaměstnance SŠAI Weilova V rámci licenčního programu na produkty Microsoft, který škola uzavřela, nabízí společnost Microsoft možnost užívat kancelářský programový balík Microsoft Office ZDARMA

26
Bře
Propojujeme svět teorie a praxe v projektu pro podporu nadaných studentů WEILOVKA INKUBÁTOR

Děkujeme AGENDER s.r.o. za spolupráci pod hlavičkou našeho projektu pro nadané WEILOVKA INKUBÁTOR.

22
Bře
Praktická zkouška z odborných předmětů studijní obor 18-20-M/01 – Informační technologie

Průběh praktické zkoušky z odborných předmětů Praktické zkoušky se budou konat ve dnech 23. 4. 2019 – 26. 4. 2019.

21
Bře
Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka – 18. ročník

Téma: Magické osmičky Začátek soutěže: 30. 9. 2018 Konec soutěže: 5. 1. 2019 Slavnostní vyhlašování výsledků: kino Lucerna 20. 3. 2019

11
Bře
Přednáška Dopravního podniku hlavního města Prahy

V pátek 8.3. se ve škole uskutečnila přednáška na téma Elektromobilita v Dopravním podniku hlavního města Praha.

06
Bře
Imperativ ve škole – POTŘETÍ

Ve čtvrtek 28. 2. 2019 naši školu znovu navštívil lektor Jan Vališ z organizace Imperativ, z.s. Připravil si dvouhodinový blok na téma Úvod do problematiky extremismu.

14
Úno
MONETA pozvala 20 nejlepších studentů IT

V rámci partnerství Střední školy automobilní a informatiky s MONETA Money Bank připravili zástupci banky pro nejlepší studenty oboru Informační technologie a Multimediální komunikace maraton přednášek.  

08
Úno
Ohodnocení žáků s dobrým prospěchem

Při předání pololetních vysvědčení byli oceněni žáci s dobrým prospěchem. Obdrželi prospěchové stipendium od Klubu Weilova. všem jim gratulujeme a pevně věříme, že v příštím pololetí budeme moct ocenit více žáků.

28
Led
Důležitá informace pro žáky

Od pondělí 4. února 2019 začne úplné spuštění nového systému s turnikety.

28
Led
Kovyho mediální ring

Dne 28. 1. 2019 se v kině Světozor uskutečnilo premiérové uvedení Kovyho mediálního ringu – série 5 navazujících spotů, které nabízí orientaci v oboru mediální gramotnosti. Program byl vytvořen společností Jeden svět na školách.

11
Led
Exkurze na strojní fakultě ČVUT Praha

Exkurze se zúčastnilo 16 studentů maturitní třídy T4.A.  Cílem exkurze bylo motivovat studenty oboru autotronik k podání přihlášky ke studiu na této fakultě, která jim nabízí studiu oborů blízkých jejich zaměření na střední škole.

08
Led
MONETA na cestě za novými talenty

Závěrem roku 2018 nás navštívili zástupci společnosti MONETA Money Bank, se kterou nás spojuje nejen její zaměření na informační technologie, ekonomiku a elektromobilitu, ale také dobré zkušenosti s našimi absolventy.