Konzultační hodiny učitelů

UPOZORNĚNÍ: Konzultační hodiny si je nutné předem s vyučujícím domluvit!

Přijmení a jméno Konzultační hodiny Místnost Telefon E-mail
Bessisso Sylva (Bss) pondělí 14.50 – 15.35 N202 242456132
Bohata Pavel (Boh) úterý 7:00 – 8:00

pátek 7:00 – 8:00

S006 242456145
Boušová Danuše (Bou) pondělí  12.25 – 13.10 N118 242456109
Čapková Jaroslava (Čap) pátek 8.00 – 8:45  N117 242456130
Černá Andrea (Čer) středa 13.15 – 14.00 N104 242456135
Dologhová Zuzana (Dlg) týden A, B: pondělí, 10.45 – 11.30

týden F: úterý 9.55 – 10.40

S212 242456124
Frydryšek Miroslav (Fry) týden A, B:  9.55 – 10.40 S202 242456120
Hampacher Pavel (Hmp) týden E: středa 13:15 – 14:00 S111 242456142
Háša Jiří (Háš) týden A: středa 8.00 – 8.45

týden E: čtvrtek 14.05 – 14.50

týden B: čtvrtek 8.00 – 8.45

týden F: středa  13.15 – 14.00

S102 242456140
Henklová Bohumila (Hen) pondělí 14.30 – 16.30 S114 242456143
Hladíková Darina (Hla) úterý 14.55 – 15.40 S213 242456125
Horáková Irena (Hoá) týden A,B: čtvrtek 10:45 – 11:30

týden E, F: čtvrtek 9:55 – 10:40

S206 242456122
Hrádková Hana (Hrá) pátek 7.00 – 8.45 N103 242456134
Husák Stanislav (Hus) týden A: čtvrtek 8.00 — 8.45

týden B: středa 8.00 — 8.45

týden E: středa 14.05 — 14.50

týden F: středa 14.05 — 14.50

S102 242456140
Chladil Karel (Chla) pondělí 9.40 – 10.40 S002 242456151
Chlebeček Zdeněk (Chle)  týden E, B, F:  úterý 14.05 — 14.50

týden A:  úterý 14:55 – 15:40

N317 242456148
Chvátal Ivan (Chvá) týden A: středa, 9.55 – 10.40

týden B: pondělí 8.00 – 8.45

týden E: středa 12.25 – 13.10

týden F: úterý 13.15 – 14.00

S104 242456141
Janýr Pavel (Jan) středa 14.20 – 15.20 N317 242456148
Kalenská Hana (Kal) čtvrtek 14:55 – 15:40 S213 242456125
Klíčník Michal (Klic) S204 242456121
Kopecká Monika (Kop) týden A, B, F: čtvrtek 8:00 – 8:45

týden E: středa 8:00 – 8:45

N202 242456132
Kotšmídová Zdeňka (Ktš) týden A:  úterý 13:15 – 14:00

týden B:  úterý: 12:25 – 13:10

týden E:  středa: 12:25 – 13:10

týden F:  středa: 14:05 – 14:50

S212 242456124
Kouřilová Daša (Kou) týden B: 14.55 – 15.40 S204 242456121
Kukuczka Marcel (Kuk) úterý: 10.45 – 11.30  S002 242456151
Lachnittová Hana (Lach) středa 12.25 – 13.10 N202 242456132
Limberská Klára (Lim) týden A, B: středa 14. 00 – 14. 45

týden E, F: pondělí 8. 00 – 8. 45

N103 242456134
Machač Pavel (Mač) pondělí 15:45 do 16:30 S114 242456143
Marešová Milena (Maá) týden A, B: úterý 15:00 – 15:30

týden E: středa  13:15 – 13:45

týden F: čtvrtek 13:15  – 13:45

S005 242456138
Mašatová Eleni (Mšt) sudý týden: čtvrtek 14.05 – 14.50

lichý týden: pondělí 7.10 – 7.55

N117 242456130
Mecová Andrea (Mec) úterý 7:00 – 8:00, čtvrtek 14:00 – 15:00 S206 242456122
Meloun Vít (Mel) týden A, B : pondělí 14:00 – 14:50

týden E, F : čtvrtek 14:50 – 15:40

S111 242456142
Musel Ladislav (Mus) středa 8:00-8:45 N303 242456129
Noska Pavel (Nos) N104 242456135
Podzimek Jan (Pod) týden A, E: pondělí 12.25 – 13.10

týden B, F: pondělí 13.15 – 14.00

N304 242456149
Prosková Monika (Pro) pondělí 13:15 – 14:00 N105 242456144
Rapant Miroslav (Rap) pondělí 12:25 – 13:10 S206 242456122
Růžičková Helena (Ržá) týden B, E: úterý 7.00 – 7.55

týden A, F: středa 7.00 – 7.55

N203 242456127
Rychlíková Lenka (Rych) pátek 11.35 – 12.20 S202 242456120
Rychtecký Kamil (Rte) po dohodě, min. 1 den předem S206 242456122
Sojková Olga (Soj) pondělí 7.30 – 8.30 N103 242456134
Svačina Ondřej (Sva) pondělí 10:00 – 10:45 N303 242456129
Šareš Petr (Šar) týden F: čtvrtek 17.20 – 18.05 S006 242456145
Šídlová Jana (Šíd) týden A, E: úterý 12.25 – 13.10 N105 242456144
Šteiner Jozef (Šte) středa 14.05 – 14.50 N304 242456149
Tišerová Dagmar (Tiš) pondělí 14.00 – 14.50 N118 242456109
Vlasáková Andrea (Vla) čtvrtek 7.10 – 7.55 S104 242456141
Vondrák Karel (Von) středa 13.10 – 14.00 S204 242456121
Vrubel Jiří (Vru) týden A, E, F: pátek 13:15 – 14:00

týden B: pondělí 13:15 – 14:00

S104 242456135
Walisko Zuzana (Wal) čtvrtek 7.10 – 8.00 N203 242456127
Žďárská Renata (Žďá) úterý 7.00 – 8.00 N204 242456133
Železová Pavla (Žel) úterý 15:45  -16:30 N204 242456133